5.0SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
5.0SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C384923
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 157.4A 20V 22.2V 2uA 32.4V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS