GBLC15CI
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
GBLC15CI
JLCPCB Part #
C5187127
Description
1 15V 16.7V 1pF 1uA 32V 350W@8/20us IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS