SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C384906
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+125℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS