ESD15V32D-LC
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD15V32D-LC
JLCPCB Part #
C5187126
Package
SOD-323
Description
15V 16.7V 1pF 1uA 32V 350W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS