SS21-BBNNG2-S2-R
MFR.Part #
SS21-BBNNG2-S2-R
JLCPCB Part #
C309078
Package
Plugin,21x15mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST No No Marking PC Pin 插件,21x15mm Rocker Switches ROHS