RT-M1-0C3H16C200
Extended
Manufacturer
Legion
MFR.Part #
RT-M1-0C3H16C200
JLCPCB Part #
C18221871
Package
Plugin
Description
0℃~+125℃ 1,000,000 cycles 16A 16A 18.8mm 250V 27.9mm SPDT Plugin Limit Switches ROHS