SS21-BBIWG-R
MFR.Part #
SS21-BBIWG-R
JLCPCB Part #
C309077
Package
Plugin,21x15mm
Description
- O -40℃~+125℃ 10000 times 12A 15.8mm 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST No PC Pin Plugin,21x15mm Rocker Switches ROHS