VS12-C11ARC-R(230)
Extended
Manufacturer
Legion
MFR.Part #
VS12-C11ARC-R(230)
JLCPCB Part #
C22379834
Package
Plugin,41x9mm
Description
12A 250V 41mm 9mm PC Pin Red SPDT Screwdriver Slot Through Hole Plugin,41x9mm Slide Switches ROHS