SS21-BBIWP2-R
MFR.Part #
SS21-BBIWP2-R
JLCPCB Part #
C309182
Package
Plugin,21x15mm
Description
- O -40℃~+125℃ 10A 15mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST No PC Pin 插件,21x15mm Rocker Switches ROHS