SB30100LFCT
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
SB30100LFCT
JLCPCB Part #
C19189199
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+150℃ 100V 200A 200uA@100V 30A 780mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS