SDT20A120CT
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SDT20A120CT
JLCPCB Part #
C6216237
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@120V 10A 120V 790mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS