VS-30CTQ100HN3
MFR.Part #
VS-30CTQ100HN3
JLCPCB Part #
C6604170
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 550uA@100V 860mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS