RXF-1WS-4.7R-90mm-B-4-20
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-1WS-4.7R-90mm-B-4-20
JLCPCB Part #
C19189272
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-25℃~+155℃ 1W 4.7Ω Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS