SNR5040-151MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR5040-151MT
JLCPCB Part #
C5127299
Package
SMD,5x5mm
Description
150uH 600mA 650mA 975mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS