SNR3015-150MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR3015-150MT
JLCPCB Part #
C5127359
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 455mΩ 650mA 660mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS