SMS1360-820MT
MFR.Part #
SMS1360-820MT
JLCPCB Part #
C5127454
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
140mΩ 3A 4A 82uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS