SDRH104R-330MT
MFR.Part #
SDRH104R-330MT
JLCPCB Part #
C5127275
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
2.6A 2.9A 33uH 93mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS