SMS0650-4R7MT
MFR.Part #
SMS0650-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127471
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6.7A 8A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS