AL0510-103K
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0510-103K
JLCPCB Part #
C19704401
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10mH 132Ω 25@79.6kHz 25mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS