SCD7850-680MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCD7850-680MT
JLCPCB Part #
C5127294
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.12A 238mΩ 68uH 850mA Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS