IC1206B331R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
IC1206B331R-10
JLCPCB Part #
C2454312
Package
1206
Description
145MHz 20@25MHz 250mA 330nH 500mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS