MGV12055R6M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV12055R6M-10
JLCPCB Part #
C2453363
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11.5A 16.5mΩ 22A 5.6uH ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS