TYA3015220M-10
MFR.Part #
TYA3015220M-10
JLCPCB Part #
C2599283
Package
SMD,3x3mm
Description
1A 22uH 560mA 700mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS