TYS4018330M-10
MFR.Part #
TYS4018330M-10
JLCPCB Part #
C2454341
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 490mA 530mΩ 650mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS