TYA3015100M-10
MFR.Part #
TYA3015100M-10
JLCPCB Part #
C2599281
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.6A 10uH 350mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS