MI1812K121R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MI1812K121R-10
JLCPCB Part #
C2442143
Package
1812
Description
1 1.5A 120Ω@100MHz 55mΩ 1812 Ferrite Beads ROHS