MI1206L501R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MI1206L501R-10
JLCPCB Part #
C2441376
Package
1206
Description
1 500Ω@100MHz 60mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS