MGV06051R5M-10
MFR.Part #
MGV06051R5M-10
JLCPCB Part #
C2638716
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
1.5uH 12A 16.5A 8.6mΩ ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS