MGV04021R5M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV04021R5M-10
JLCPCB Part #
C2638702
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.5uH 46mΩ 4A 6A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS