MGV03026R8M-10
MFR.Part #
MGV03026R8M-10
JLCPCB Part #
C2453423
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1.9A 2.2A 260mΩ 6.8uH ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS