MGV06033R3M-12
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV06033R3M-12
JLCPCB Part #
C2638685
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
13.5A 3.3uH 30mΩ 6A AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS