MGV06252R2M-10
MFR.Part #
MGV06252R2M-10
JLCPCB Part #
C2453340
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
14A 2.2uH 34mΩ 6.5A ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS