MGV05031R2M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV05031R2M-10
JLCPCB Part #
C2453316
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
1.2uH 11A 14mΩ 6.5A ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS