TYS6020220M-10
MFR.Part #
TYS6020220M-10
JLCPCB Part #
C2454422
Package
SMD,6x6mm
Description
1.05A 1A 204mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS