IC0805A103R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
IC0805A103R-10
JLCPCB Part #
C2639146
Package
0805
Description
1.15Ω 10uH 15mA 24MHz 45@2MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS