MGV0602100M-10
MFR.Part #
MGV0602100M-10
JLCPCB Part #
C2453303
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
10uH 134mΩ 2.8A 4A ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS