1812L250/24GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L250/24GR
JLCPCB Part #
C52748010
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 15mΩ 1W 2.5A 2.5s 24V 3.41mm 4.73mm 40A 5A 90mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS