1812L035/72GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L035/72GR
JLCPCB Part #
C42376301
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.7Ω 100ms 1W 200mΩ 3.41mm 350mA 4.73mm 40A 700mA 72V 1812 Resettable Fuses ROHS