1210L075/33AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L075/33AR
JLCPCB Part #
C22374903
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5A 100A 100ms 2.8mm 3.5mm 33V 400mΩ 70mΩ 750mA 900mW 1210 Resettable Fuses ROHS