1812L150/30GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L150/30GR
JLCPCB Part #
C52748007
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5A 1.5mm 160mΩ 3.41mm 30V 3A 4.73mm 40A 40mΩ 500ms 1812 Resettable Fuses ROHS