0805L001/60XR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L001/60XR
JLCPCB Part #
C7472543
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 100Ω 10mA 15Ω 1s 2.2mm 20A 30mA 500mW 60V 0805 Resettable Fuses ROHS