2018L200/16GR
MFR.Part #
2018L200/16GR
JLCPCB Part #
C22363543
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.2mm 120mΩ 16V 2.4s 2A 30mΩ 35A 4.93mm 4A 5.44mm 2018 Resettable Fuses ROHS