0805L020/48AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L020/48AR
JLCPCB Part #
C41414042
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1mm 2.3mm 200mA 20ms 3.5Ω 40A 48V 500mA 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS