1812L075/36GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L075/36GR
JLCPCB Part #
C49196646
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.5A 200ms 36V 40A 500mΩ 750mA 90mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS