SODJ15CA-SH
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SODJ15CA-SH
JLCPCB Part #
C87276
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 18.5V 1uA 200W 24.4V 8.2A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS