LBAS40-06LT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LBAS40-06LT1G
JLCPCB Part #
C16897
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 120mA 1uA 200mA 40V 560mV SOT-23 Schottky Diodes ROHS