SM5200BF
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SM5200BF
JLCPCB Part #
C2912074
Package
SMB-FL
Description
-40℃~+150℃ 100A 10mA 200V 5A 870mV Independent SMB-FL Schottky Diodes ROHS