S-LM5Z6V2T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LM5Z6V2T1G
JLCPCB Part #
C2936714
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 10Ω 200mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOD-523 Zener Diodes ROHS