S-LBZX84C18LT1G
MFR.Part #
S-LBZX84C18LT1G
JLCPCB Part #
C5336146
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 16.8V~19.1V 18V 300mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS