LBAT40HT1G
MFR.Part #
LBAT40HT1G
JLCPCB Part #
C383176
Package
SOD-323
Description
1 Independent 1.5A 1uA 350mA 40V 600mV@200mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS